O nás

Naše činnost spočívá především v poskytování poradenství, kompletní přípravě žádosti o dotaci včetně zpracování povinných příloh a následného dotačního managementu, tedy kompletní administrace projektu.

Zajistíme metodickou dohlídku nad realizací Vašeho projektu. Zprostředkujeme komunikaci mezi Vámi a poskytovatelem dotace (řídícím orgánem/ministerstvem).

Specializujeme se také na zakázky v oblasti výzkumu, zpracování odborných posudků a studií, tvorby strategií, kvalitativních a kvantitativních výzkumů, prezentací, odborných seminářů.

Dále poskytujeme služby v oblasti krizového poradenství (konzultace, vypracování krizové analýzy, návrh krizových opatření) a nabízíme služby v oblasti vedení účetnictví pro právnické i fyzické osoby, NNO i SVJ.

 

Společnost Institut projektového řízení byla založena v roce 2008 jako akciová společnost se 100% českým kapitálem. Ve svém týmu má odborníky s dlouholetými zkušenostmi z oblasti dotačního managementu. V roce 2019 prošla transformaci na společnost s ručením omezeným.

Institut projektového řízení s.r.o.

Břetislavova 1057/6, 500 02 Hradec Králové
kancelář: Sladkovského 592, 530 02 Pardubice

Tel.: +420 461 100 269
E-mail: info@institutpr.eu